Eventy

Warsztaty z języka migowego są ciekawym i niecodziennym uzupełnieniem wydarzeń ogólnodostępnych, organizowanych przez agencje eventowe, instytucje lub firmy. Nasza oferta obejmuje udział w plenerowych piknikach, jubileuszach, otwarciach galerii handlowych, festynach i festiwalach oraz wszystkich innych wydarzeniach, których uczestnikami są dzieci. Dużo uśmiechu, radości i nauki przez zabawę gwarantowane!


Tak duże wydarzenia z pewnością wymagają niecodziennych rozwiązań. Kiedy liczba dzieci jest trudna do oszacowania, a ich uwagę rozpraszają inne atrakcje, do akcji wkroczyć musi prawdziwy bohater!

MiguMiś to wielki pluszowy przyjaciel, z którym dzieci mogą kontaktować się wyłącznie w języku migowym. A, że jest wyjątkowo towarzyskim misiem, zachęca do wspólnego migania nawet przyglądających się dorosłych! W zależności od tematyki zajęć, zadaniem dzieci jest wziąć udział z misiem we wspólnej zabawie, zapytać co chciałby zjeść (i oczywiście nakarmić go), zaśpiewać z nim piosenkę, wykonać misiowe zadanie i wiele, wiele innych. Wspólne rozrywki, ćwiczenia i wyzwania przenoszą najmłodszych uczestników w zaczarowany świat języka migowego. A poznane zwroty i słowa są nową umiejętnością, do której dzieci chętnie wracają przez długi czas.

Tematykę i czas trwania warsztatów dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i rodzaju wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu.